O odborném webu GEOTERMIE CHYTŘE A JEDNODUŠE

Odborný web o zemních tepelných čerpadlech — GEOTERMIE CHYTŘE A JEDNODUŠE slouží jako průvodce oblastí mělké geotermální energie jak pro odbornou veřejnost, tak pro veřejnost laickou. Naleznete zde kromě jednoduché kalkulačky pro návrh TČ (respektive jeho primárního okruhu), také aktuální informace z oblasti tepelných čerpadel země/voda. Součástí webu je i kalendář akcí, kde najdete veškeré události, které se nějakým způsobem týkají této agendy.

Pokud hledáte nový zdroj vytápění, tak vám doporučujeme zvážit právě zemní tepelné čerpadlo. Proč?Odpověď na tuto otázku získáte právě na tomto odborném komunitním portále.

Jsme kolektiv odborníků a nadšenců do tepelných čerpadel země – voda. Úspory energie a obnovitelné zdroje šetrné k životnímu prostředí nás prostě baví! Myšlenka, která vedla ke vzniku tohoto informačního zdroje se zrodila v hlavě jednatele společnosti Gerotop spol. s r.o.

Vize zakladatelů webu je do budoucna vytvořit komunitní portál, jehož hlavním cílem má být osvěta a propagace perspektivního odvětví mělké geotermální energie.

Naše heslo:BUDOUCNOST LEŽÍ V ZEMI
Pomozte nám a staňte se součástí budoucnosti vytápění a chlazení!

Spolupracujeme:

asociace pro využití tepelných čerpadel
společnost pro techniku prostredi